Rallylydighet

2022

Klubbmestere:     Kl 1: Punky og Anneli Solheim Gjærum
                                 Kl 2: Fanta og Emma Willig
                                 Kl 3: Alita og Anita Ilyena Kristiansen
                                 Kl E: Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
Årets hund:            (ikke kåret ennå)
 
Championat:        SE RL CH: Stribukkens Giggs (Giggs, storpuddel) til Mette Nilsen
                                 N RL CH: Gull Goldens Bailey (Koda, golden retriever) til Pia Schøyen Wellerop
                                 N RL CH: Fosliskrenten’s Wonka Choco Caramel (Milo, flatcoated retriever) til Maria Aamelfot
 
NM deltagelse:     Skills og Lise-Lotte Gundersen (11), Max og Karine Haugland (12), Giggs og Mette Nilsen
 
Norsk vinner:        Kl3 Sonic og Lise-Lotte Gundersen
 
Junior NM:             Nr 1. (Kl 1&2) Punky og Anneli Solheim Gjærum, Nr 2 (Kl3&E) Bruno og Isabell Danielsen
 
Talenttropp:          Giggs og Mette Nilsen, Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
Landslag:                Giggs og Mette Nilsen
 

2021

Klubbmestere:     Kl 1: Ikke kåret
                                 Kl 2: Bilbo og Maria Elder Larsen
                                 Kl 3: Thalia og Ingunn Vermedal
                                 Kl E: Pippi og Karin Hansen
 
Årets hund:           Kl 1: Alita til Anita Ilyena Kristiansen
                                 Kl 2: Ellinor til Marit Stenstadvolden
                                 Kl 3: ikke kåret
                                 Kl E: Skills til Lise-Lotte Gundersen
 
Championat:         N RL CH Chrilikas D’Halloween Scarecrow (Kråka, toller) til Kate Iren Tangnes
                                 N RL CH Pekanimos Anemone (Pippi, golden retriever) til Karin Hansen
 
NM deltagelse:     Giggs og Mette Nilsen (15), Skills og Lise-Lotte Gundersen (8
 
Talenttropp:          Giggs og Mette Nilsen, Max og Karine Haugland, Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
Landslag:                Giggs og Mette Nilsen
 

2020

Klubbmestere:     Kl 1: Bilbo og Maria Elder Larsen
                                 Kl 2: Bare Blåbær og Hanna Ottesen
                                 Kl 3: Tara og Karin Hansen
                                 Kl E: Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
Championat:        N RL CH: Chribas Charitable (Maja, golden retriever) til Wenche Marie Olsen
                                 N RL CH: Days Of Greys Bounty Boy (Max, mellompuddel) til Karine Haugland
                                 N RL CH: Multestua Jegerens Doffen (Doffen, toller) til Sissel Trygstad
 
NM deltagelse:     Ayla og Caroline Øverland, Giggs og Mette Nilsen (13), Max og Karine Haugland,
                                 Skills og Lise-Lotte Gundersen (10)
 
Talenttropp:          Max og Karine Haugland
 

2019

Klubbmestere:      Kl 1: Eddie og Marianne Aker
                                  Kl 2: Gaia og Marit Johansen
                                  Kl 3: Kaos og Eline Borge
                                  Kl E: Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
NM deltagelse:     Skills og Lise-Lotte Gundersen (16)
 
Landslag:                Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
Championat:          N RL CH: Statesman in the Pocket (Patrick, amerikansk cocker spaniel) og Bente Nordahl Langsø
 

2018

Klubbmestere:       Kl 1: Max og Karine Haugland
                                   Kl 2: Tara og Karin Hansen
                                   Kl 3: Nera og Hege Wang
                                   Kl E: Patrick og Bente Nordahl Langsøe
 
Årets hund:             Skills til Lise-Lotte Gundersen (på tvers av alle klasser)
 
 
NM deltagelse:       Skills og Lise-Lotte Gundersen (2)

Championat:           N RL CH: Samisadors Arctic Alva (Saga, labrador retriever) til Maria Syltebø Opstad
                                    SE RL CH: Skogsvrån’s S-killens Sirius (Skills, golden retriever) til Lise-Lotte Gundersen
 

2017

Klubbmestere:        Kl 1: Happy og Heidi Løken
                                    Kl 2: Gibson og Tord Krogh
                                    Kl 3: Qaran og Thea Tøstie
                                    Kl E: Cooper og Ellen Hewitt
 
Årets hund:             Skills til Lise-Lotte Gundersen (på tvers av alle klasser)
 
Championat:           N RL CH: Solsvingens Phoebe Buffay (Lykke, golden retriever) til Christina Berman
                                    N RL CH: Skredderstuens D-moll Darwina (Molly, dansk svensk gårdshund) til Lykke Bech Daugaard
 
NM deltagelse:       Shadow og Lise-Lotte Gundersen, Skills og Lise-Lotte Gundersen
 

2016

Klubbmestere:        Kl 1: Kip og Widar Bratlie
                                    Kl 2: Robin og Karin Hansen
                                    Kl 3: Pippi og Mette Evensen
                                    Kl E: Skills og Lise-Lotte Gundersen
 
Årets hund:             Skills til Lise-Lotte Gundersen (på tvers av alle klasser)
 
Championat:           N RL CH: Catchio’s Blue Shadow (Shadow, cocker spaniel) til Lise-Lotte Gundersen
                                    N RL CH: Marstens Cooper (Cooper, ruhåret foxterrier) til Ellen Hewitt
                                    N RL CH: Skogsvrån’s S-killens Sirius (Skills, golden retriever) til Lise-Lotte Gundersen
 
NM deltagelse:       Lykke og Christina Bermann (11), Shadow og Lise-Lotte Gundersen (9)
 

2015

Klubbmestere:        Isis og Tone Cecilie Høgestøl (på tvers av alle klasser) 
 
Årets hund:              Skills til Lise-Lotte Gundersen (på tvers av alle klasser) 
 

2014

Klubbmestere:        Carmen og Marie Aura (på tvers av alle klasser)
 
Årets hund:              Shadow til Lise-Lotte Gundersen (på tvers av klasser) 
             
Championat:            N RL CH: Tollergrenda’s Eventyr Vilja (Vilja, toller) til Kate Iren Tangnes
 

2013

Årets hund:              Frøya og Maria Syltebø Opstad (på tvers av alle klasser) 

2012

Årets hund:              Frøya og Maria Syltebø Opstad (på tvers av alle klasser)